July 3, 2019


Sheorajpanday officieel CEO Hakrinbank


July 3, 2019

De Raad van Commissarissen van de Hakrinbank N.V., heeft per brief conform de statuten, de benoeming van de heer drs. Rafiek Sheorajpanday, tot algemeen directeur respectievelijk Chief Executive Officer (CEO) van de Hakrinbank per 21 juni jongstleden, goedgekeurd. Sheorajpanday trad in november 2000 in dienst van de Hakrinbank en werd per 1 januari 2012 benoemd tot onderdirecteur Financiële zaken. Een jaar later op 1 januari 2013, werd hij belast met de werkzaamheden van de CFO, daarna bekleedde hij de functie van CCO en na het vertrek van de voormalige CEO, Jim Bousaid in oktober 2018, was Sheorajpanday belast met de waarneming van de functie van algemeen directeur.