Defensieminister Uraiqit Ramsaran heeft voorafgaand aan de wekelijkse vergadering van de Raad van Ministers gezegd, dat het ministerie via sociale media, reeds vacatures voor het leger bekend heeft gemaakt.
De minister zei dat hij een aantal geïnteresseerde sollicitanten heeft weten te vinden voor de uitgaande vacatures. Hij zei dat de sollicitanten samen met hun ouders, ter plekke waren voor de sollicitatie. De minister zei ook dat hij motivators heeft ingezet om de nodige vragen, onder andere over de carrièremogelijkheden, te kunnen beantwoorden.
De minister deelde ook mee, dat het proces is gezet voor de verhoging van de verschillende toelagen, waaronder de resocialisatie- en invaliditeitstoelagen en uitkeringen waarop militairen recht hebben. De minister zei dat deze uitkeringen gezien moeten worden als een hulpmiddel om verlichting te brengen naar de mensen. Daarnaast deelde Ramsaran mee, dat hij tegelijkertijd ook 100 procent verhogingen wist te implementeren op de verschillende uitkeringen, waaronder resocialisatie- en invaliditeitsuitkeringen. De verhogingen zijn ook goedgekeurd door de Raad van Ministers.
Hij benadrukte dat er niet slechts gelet wordt op de werving van nieuwe militairen en de verbetering van de actuele situatie van de militairen, maar dat zij ook nagaan, hoe de ex-militairen alsnog kunnen worden ingezet om de nodige ondersteuning te blijven garanderen.

