NPS geeft met Pokie nieuwe richting aan de partij

Gisteren werd tijdens de viering van het 77-jarig bestaan van de NPS in Grun Dyari, het officiële intrede gedaan van Diana Pokie. De gewezen minister van Grondbeleid en Bosbeheer, deed officieel de overstap van de ABOP naar de NPS. Volgens de voorzitter van de NPS, Gregory Rusland, is met het toetreden van Pokie, een nieuwe richting gegeven aan de partij. Volgens hem is het tijd dat het gehele land wordt ontwikkeld, en dat men niet meer in hokjes gaat denken.

Rusland waarschuwde verder dat de ontwikkeling van het land niet moet worden opgehangen aan één natuurlijke hulpbron. Hij benadrukte dat er een euforie is over olie en gas, maar de economie moet gediversifieerd worden. Iedereen dient te profiteren van de natuurlijke hulpbronnen. Volgens Rusland moeten Surinamers die capabel genoeg zijn, geplaatst worden om de ‘job’ te klaren. Hiervoor moet volgens hem niet alleen de partij een nieuwe richting op, maar het hele land.

Pokie werd binnengebracht door een deel van haar aanhang. De nieuwbakken NPS’er besloot de ABOP te verlaten, nadat zij werd weggestemd door haar toenmalige partijgenoten, omdat zij niet wenste mee te werken aan het ondertekenen van bepaalde stukken.

More
articles