Badmintonbond maakt zorgpunten kenbaar aan sportminister

Het bestuur van de Surinaamse Badminton Bond (SBB), onder leiding van Redon Coulor, heeft tijdens een kennismakingsbezoek aan minister Faizel Abdoelgafoer van Sport- en Jeugdzaken haar zorgpunten kenbaar gemaakt aan de bewindsman.
Tijdens het onderhoud heeft het bestuur aandacht gevraagd voor enkele zaken zoals de behoefte aan trainers en de aansluiting bij de Regional Sport Academy (RSA).
Voorzitter Coulor zei dat de bond op zoek is naar een trainer die zich kan buigen zorgen over de selecties en trainingen kan verzorgen. Volgens hem zijn er in Suriname geen gediplomeerde badmintontrainers.
Bij het Surinaams Olympisch Comité (SOC) is ook al bekend dat de badmintonsport niet is geregistreerd bij de Regional Sport Academy.
Minister Abdoelgafoer gaf het bestuur een uiteenzetting over de manier hoe hij als hoofdverantwoordelijke van het ministerie de samenwerking met bonden, sport- en buurtorganisaties ziet om te komen tot een nationaal sportontwikkelingsplan.
Bij de badmintonbond zijn zes verenigingen aangesloten, met samen ruim 500 leden. Als voorloper op het Suriname Internationaal Toernooi dat in november gehouden wordt, vinden binnenkort de Club-, Jeugd- en Seniorenkampioenschappen plaats.

More
articles