WAAR BLIJFT DE VERANTWOORDELIJKHEID?

Dat deze regering het niet nauw neemt met haar verantwoordelijkheid richting de samenleving, is overduidelijk. Maar wanneer wij zien dat met name in de gezondheidszorg het een complete rotzooi is, dan moeten wij ons afvragen met wat voor soort mensen wij hier aan de leiding van het land te doen hebben. Figuren die het niet nauw nemen met het betalen van salarissen aan mensen die hun krachten hebben gegeven, dus ook niet aan hen die werkzaam zijn in de gezondheidssector. Je moet hier eerst tot werkneerlegging overgaan, zoals bij de Medische Zending het geval was. Moeten wij werkelijk doorgaan met deze lui die alweer geen achterstallige schulden betaald hebben, waardoor het vaccin Pentavalent-1 voor zuigelingen niet te krijgen is ? Ja, u leest het goed, zelfs met onze jeugd, het volk van morgen, wordt geen rekening gehouden. Er is wel geld voor de aanschaf van een zeer dubieuze asfaltplant, geld voor de aanschaf van een peperdure auto voor een hoge regeringsfunctionaris, maar geen geld om schulden af te lossen, waardoor de volksgezondheid in gevaar komt. What a bloody shame. Als antwoord krijgen we natuurlijk weer een laconiek flutverhaal dat de zaak intussen is opgelost en we de medicijnen bij de buren (Guyana) hebben geleend. Eerst reist die statisticus de hele wereld rond om geld te lenen, nu heb je een andere die medicijnen leent, who and what is next? Wat zijn we als natie toch diep gezonken door het beleid van deze grappenmakers. Te bedenken dat de president in DNA laatst sprak over een Bouterse-III regering. We yere no, indien dit zal moeten gebeuren, dan zullen wij jammergenoeg moeten concluderen dat een groot deel van het volk lijdt aan blindheid en of verstandsverbijstering. Hoe zou men als volk met goed verstand en na zovele vernederingen, moeten doorgaan met deze onverantwoordelijke mensen? In feite zou men dan een grote steen om de nek moeten hangen en dan in het water springen, zo erg is het allemaal. Deze regering had u die op haar gestemd hebt, alleen nodig om haar daar te plaatsen waar ze nu zit, waardoor u en ik armer worden en zij rijker. Kijk maar wat zich in het onderwijs heeft afgespeeld en dit doordat de regering geen verantwoording durft te nemen. Het komt allemaal op haar conto en niet op de vakbond. Er zijn scholen waar ze niet gestaakt hebben en toch zijn de resultaten barslecht. Is het misschien de schuld van de vakbond dat schoolgebouwen er belabberd uitzien en dat er geen materiaal aanwezig is voor het onderwijzend personeel? Komen met abnormale beslissingen door te verwijzen naar een personeelswet, daar schieten wij niets mee op. De oplossing is, minder rotzooi verkondigen, je verantwoordelijkheid kennen en proberen het land tot grotere hoogten te brengen. We moeten met z’n allen eisen van deze mensen het roer nu direct om te gooien, anders vrees ik voor de ontwikkeling van onze jeugd tegen 2020.

 

Kort Geding