Bhagwandas leidt in damstrijd

Arwien Bhagwandas heeft na drie ronden de leiding in het Surinaams Damkampioenschap 2017. Hij is momenteel de enige met 6 punten in het veld van 31 spelers. (Foto: collectie Arwien Bhagwandas)

Arwien Bhagwandas heeft na drie ronden de leiding in het Surinaams Damkampioenschap 2017 (SDK 2017). Hij is momenteel de enige met 6 punten in het veld van 31 spelers. Bhagwandas won gisteren in de derde ronde van Rinaldo Kemnaad, de huidige nummer 4. Stanley Mohan volgt Bhagwandas met 5 punten, terwijl Montazali Nazir derde is met eveneens 5 punten.
De volledige resultaten van de derde ronde zijn: Montazali Nazir (2039)-Jimmy Cheng (2000) 2-0; Rinaldo Kemnaad (2079)-Arwien Bhagwandas (2030) 0-2; Bisoenkoemar Oepasie (1897)-Stanley Mohan (2091) 0-2; Edson Amoekonie (2077)-Ramon Norden (2034) 1-1; Marcel Oostburg (2001)-Rodney Lion (2114) 1-1; Stanley Kempenaar (1969)-Gerson Bendt (2180) 1-1; Waldi Anches (2045)-Erik Ligeon (2047) 1-1; Cliff Karijodrono (1936)-Fernando Amelo (2046) 2-0; Sewpersad Nannan (1971)-Ashokkoemar Karia  2-0; Derryl Bohr (2023)-Dennis Landveld (2064) 1-1; Ri-cardo Palisie (2038)-Robur Levens (1910) 2-0; Glenn Dumfries (2029)-Rudi Benschop (1883) 2-0; Arun Mohan-John Schmelz (2085) 2-0; Gajinderpersad Sital-Jimmy Tay (1971) 0-2; Chandrebose Sitaram (1872)-Imro Adriaans (1872) 1-1.
Het toernooi ging op woensdag 15 maart van start. De uitslagen van de eerste ronde zijn als volgt:
Norden-Adriaans         2-0
Bhagwandas-Oepasie         2-0
Nazir-Ligeon             1-1
Levens-Cheng              0-2
Karia-Sitaram              2-0
Nannan-Landveld          1-1
Dumfries-S.Mohan          0-2
Palisie-Bohr              1-1
Anches-Karijodrono          0-2
Amoekonie-Lion          1-1
Bendt-Schmelz              2-0
Tay-A.Mohan              1-1
KempenaarrOostburg          1-1
Kemnaad-Sewradj          2-0
Sital-Benschop              1-1
Uitslagen ronde 2:
Ligeon-Norden              1-1
Cheng-Karia              2-0
S.Mohan-Bendt          1-1
Amelo-Bhagwandas          0-2
Adriaans-Nazir              0-2
Bohr-Nannan              1-1
Landveld-Palisie          1-1
A.Mohan-Amoekonie          0-2
Lion-Tay              2-0
Oostburg-Sital              2-0
Benschop-Kempenaar         0-2
Sitaram-Levens          0-2
Schmelz-Dumfries          1-1
Sewradj-Anches          1-1
Karijodrono-Kemnaad 0-2
Programma ronde 4 woensdag 22 maart:
Bhagwandas        Nazir
S.Mohan        Karijodrono
Norden            Kemnaad
Amoekonie        Palisie
Lion            Nannan
Bendt            Oostburg
Cheng            Kempenaar
Ligeon            Karia
Sewradj            Landveld
A.Mohan        Bohr
Tay            Dumfries
Levens            Oepasie
Amelo            Anches
Benschop        Adriaans
Sitaram            Sital